Kalush Orchestra і легендарні The Rasmus презентували потужне відео на підтримку України

Переможці «Євробачення-2022» український реп-гурт «Kalush Orchestra» записали колаборацію з відомим фінським рок-гуртом «The Rasmus», який теж цього року брав участь у конкурсі. Артисти випустили спільний трек під назвою «In The Shadows Of Ukraine». 21 Жовтня, 2022, 13:00 Калуш Переглядів: 106 Артисти випустили спільний трек під назвою «In The Shadows Of Ukraine»

Це поєднання традиційного українського фольку, хіп-хопу та року. The Rasmus підспівує Kalush Orchestra українською мовою в мелодійній хоровій частині треку. Пісня має танцювальний ритм і піднесену атмосферу, хоча, на відміну від неї, лірика досить темна та має глибокі емоції, які зараз переживають усі українці, інформують “Вікна”.

У оригіналі текст англійською “Вони кажуть, що я повинен навчитися вбивати, перш ніж почуватись у безпеці, але я краще вб’ю себе, ніж стану їхнім рабом” віддзеркалює почуття українців під час тривалої війни в їхній країні.

“Наша місія — щоб якомога більше людей дізналися про цю війну та мужність українського народу. Тому ми вирішили зняти кліп на цю пісню. Ми віримо, що “Сонце зійде, і всі вороги зникнуть”. Слава Україні”, — йдеться в описі до відео.

«Болить серденько в нашої неньки.

Не плач рідненька, наш час близенько.

Встану раненько, обійму стареньку.

Сонце зійде, згинуть всі вороженьки», — йдеться в пісні фрагмент українською.

“Нам одразу сподобалося оригінальне звучання Kalush Orchestra, оригінальне звучання українського фолку, співи, сопілка, реп, нас надихало, що ця пісня може звучати саме так! Ми раді, що ця пісня отримує нове народження таким чином, а лірика видається сучасною тому, що відбувається в Україні та світі”, — поділився своїми враженнями від спільної роботи Лаурі Йоханнес, співзасновник і фронтмен рок-гурту The Rasmus.

Почувши фінальну версію треку, гурти вирішили візуалізувати його за допомогою спільної відео роботи. Коли зустрілися на зніманні кліпу, зізнаються, це мало вигляд зустрічі старих добрих знайомих. А найголовніше те, що ця колаборація не лише музична, а й передає те, що відбувається сьогодні в Україні.

Над новим звучанням “In The Shadows Of Ukraine” працював саундпродюсер Антон Чілібі та Іван Клименко, а над відео — режисер Леонід Колосовський.

На цьому співпраця Kalush Orchestra та The Rasmus точно не закінчується. Попереду плануються багато сюрпризів, про які гурти обов’язково інформуватимуть фанів у своїх соцмережах.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни