«Івано-Франківськгаз Збут» припиняє особистий прийом споживачів

При цьому, у всіх точках контакту побутові споживачі можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів для вирішення спорів на інформаційних стендах загального доступу, а також зареєструвати звернення, отримавши вхідний номер. 28 Вересня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 351 «Івано-Франківськгаз Збут» продовжують підтримувати роботу онлайн-сервісів та контакт-центру.

Керівництво ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» змушене прийняти рішення про припинення особистого прийому побутових споживачів природного газу у своїх відділеннях, повідомляють “Вікна” з посиланням на «Івано-Франківськгаз Збут».

З 01.05.2022 року всіх побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі спроби відновити роботу в секторі постачання блакитного палива для потреб населення не зустріли розуміння з боку державних інституцій.

Не зважаючи на це, протягом останніх пʼяти місяців «Івано-Франківськгаз Збут» забезпечували стабільну роботу наших відділень і персоналу, щоб надавати підтримку клієнтам. Починаючи з 01.10.2022 року особистий прийом побутових споживачів буде здійснюватися у відділенні за адресою: м. Івано-Франківськ, вул Бельведерська 32а.

При цьому, у всіх точках контакту побутові споживачі можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів для вирішення спорів на інформаційних стендах загального доступу, а також зареєструвати звернення, отримавши вхідний номер. Крім того, «Івано-Франківськгаз Збут» продовжують підтримувати роботу онлайн-сервісів та контакт-центру.

Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів до ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» можна на поштову адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 32а або на електронну скриньку: [email protected]

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані на на офіційному вебсайті компанії.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни