ISW: ЗСУ здійснили контрудар біля Авдіївки – Новини України

ISW: ЗСУ здійснили контрудар біля Авдіївки  - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Збройні сили України (ЗСУ) здійснили контратаку на південь від Авдіївки, а Бахмуті темп боїв може знизитись через бажання РФ економити сили. Про це йде мова у свіжому звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики наголосили, що 4 квітня російські війська здійснили обмежені наземні атаки на лінії Сватове-Кремінна. За даними Генштабу України, російські війська зробили невдалий наступ поблизу Кремінної, Невського (20 км на північний захід від Кремінної), Діброви (5 км на південний захід від Кремінної) та Серебрянського лісу. (10 км на південь від Кремінної).

В результаті українські війська трохи просунулись на північний схід від Верхньокам’янського (18 км на південь від Кремінної).

За словами речника Східного угруповання військ України полковник Сергія Череватого, російські звичайні та мобілізовані сили, що знаходяться на куп’янсько-лиманському напрямку, використовують більше бронетехніки та діють більш обережно в наземних боях, ніж російські війська на інших ділянках фронту.

Аналітики ISW припускають, що російські війська намагаються зберегти сили на Куп’янсько-Лиманському напрямку перед очікуваним українським контрнаступом.

Раніше в ISW повідомляли, що в РФ панікують через можливий контрнаступ України, а також активно будують нові оборонні споруди в Криму. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни