ISW: ЗСУ провели контрнаступальні операції на трьох ділянках фронту – Новини України

ISW: ЗСУ провели контрнаступальні операції на трьох ділянках фронту   - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські військові здійснили контрнаступальні операції на трьох різних ділянках фронту з різними результатами, в рамках широкомасштабних контрнаступальних дій, що розпочалися від неділі, 4 червня. Про це йде мова у  свіжому звіті аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

Повідомляється, що українські військові перейшли від оборони до наступальних операцій на Бахмутському напрямку та зазнали прогресу, просуваючись від 200 метрів до майже двох кілометрів на флангах міста. Крім того, в ніч з 7 на 8 червня українські війська здійснили атаку на заході Запорізької області, але, наголошують експерти, не досягли успіхів станом на момент публікації звіту.

В ISW також повідомили про те, що 8 червня українські війська нібито втратили певну техніку, надану Заходом. При цьому зазначається, що такі втрати є неминучими під час будь-яких військових заходів і не є показником майбутнього прогресу контрнаступу України.

– Міністерство оборони Росії відповіло на українську атаку з нехарактерною ступенем злагодженості та похвалило підрозділи Південного військового округу за відбиття атаки та відновлення втрачених позицій… Схоже, що російські сили виконали свою офіційну тактичну оборонну доктрину у відповідь на українські атаки на південний захід від Оріхова, – наголошують в ISW.

При цьому аналітики зазначили, що атаки ЗСУ у цій частині Запорізької області 8 червня не відображають повний обсяг українських можливостей у нинішньому контрнаступі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни