Є загроза: Білорусь може стати базою Росії для нападу на Україну у найближчий час, – Данілов – Новини Галича

Секретар Ради Національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов в інтерв’ю Sky News заявив, що територія Білорусі може стати базою Росії для нападу на Україну.

Секретар РНБО зазначив, що за короткий час країна-агресор може перекинути велику частину своїх військ повітряним та залізничним шляхом, передає “УНН”.

“Так, дійсно, з того боку через певний час можуть відбутися неприємні події для нашої країни. Вони готувалися до цього. І вони можуть за короткий час перекинути велику кількість своїх військ саме повітряним шляхом та залізничним транспортом до Білорусі”, – заявив Данілов.

Він додав, що територія Білорусі окупована Росією вже довгий час. За його словами, Росія робить на території Білорусі усе, що вважає за потрібне, особливо це стосується військової сфери та роботи російських спецслужб. Тому, фактично, ця країна перебуває в окупації.

За даними моніторингових груп, у Білорусі продовжується активність пересування військової техніки та авіації армій РФ та РБ.

  • Водночас, Генеральний штаб повідомляє, що протягом жовтня на території Білорусі тривають заходи перевірки мобілізаційних ресурсів.

    Читайте також: Франківські військовослужбовці потрапили в руки Кадирову

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни