Який вибрати блендер: стаціонарний чи занурювальний?

Багато страв на кухні потребують подрібнення і перемішування. Ніхто не впорається з такими завданнями краще, ніж блендер https://comfy.ua/blender/. Їх величезний вибір представлений в інтернеті та офлайн магазинах, але яку ж модель вибрати з безлічі варіантів?

Блендер стаціонарний

Особливості та переваги стаціонарних моделей

Стаціонарний пристрій встановлюється на стільниці і складається з основи з двигуном і клавішами управління, а також глечика. На дні резервуара є хрестоподібний ніж, за допомогою якого і подрібнюються інгредієнти. З переваг варто відзначити:

  • можливість приготування великих порцій;
  • чаша, що герметично закривається, позбавляє від бризок на столі;
  • просте миття (є функція самостійного очищення: потрібно лише залити в чашу воду);
  • швидкість готування: прилад не потрібно постійно тримати в руках.

З недоліків можна відзначити тільки великі розміри і неможливість готувати дрібними порціями.

Занурювальний блендер і його особливості

Пристрій має вигляд довгастого приладу з ножем внизу. Працювати таким агрегатом можна в будь-якій ємності, але зазвичай змішування або подрібнення проводять у чаші, що йде в комплекті. Серед переваг заглибних моделей варто виділити:

  • компактні розміри (не займають місця на столі або в шафі);
  • можливість зміни насадок (функціональність);
  • здатність готувати невеликими порціями;
  • самостійне регулювання консистенції продукту.

Серед недоліків – бризки на столі і навіть стінах, необхідність утримання в руках під час роботи, що знижує швидкість готування.

Потужність

Перш ніж зупинити вибір на одній з моделей, слід ознайомитися з її ключовими параметрами. Насамперед, важлива потужність. Вважається, що вона має бути вищою за 400 Вт. Якщо потрібне подрібнення льоду або твердих продуктів, то потужність має бути вищою за 600 Вт. Незалежно від потужності двигун не повинен безперервно працювати більше хвилини.

Для заглибних варіантів також важлива кількість змінних насадок. Чим їх більше, тим функціональніший пристрій. Сучасні моделі оснащуються вінчиком, гаком для тіста, терки тощо.

Висновок

Таким чином, стаціонарні моделі більше підійдуть для тих, хто протягом дня багаторазово користується приладом для приготування коктейлів, смузі, фруктових пюре. Стаціонарні блендери найчастіше вибирають прихильники здорового способу життя, спортсмени.

Занурювальні блендери дають можливість швидко приготувати невелику порцію страви, наприклад, дитячого пюре. Це означає, що вони чудово підійдуть для молодих матусь.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни