Херсонців просять повернути зброю, яку їм роздали у теробороні – Новини України

Херсонців просять повернути зброю, яку їм роздали у теробороні - Новини України

Жителів Херсона закликали добровільно здати зброю, одержану при комплектуванні місцевої територіальної оборони. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Ярослав Янушевич у своєму Телеграм-каналі.

– важливе повідомлення від адміністрації військової частини А7053. Військові просять херсонців добровільно здати зброю, одержану при комплектуванні Херсонської бригади тероборони. Щоб повідомити про місця зберігання зброї та боєприпасів, необхідно з’явитися до Херсонського РТЦК та СП, – написав чиновник.

Як зазначив Янушевич, самостійно приносити зброю не потрібно, щоб уникнути конфліктних ситуацій із правоохоронцями та військовими.

– Добровільна передача зброї не передбачає кримінальної відповідальності та гарантує захист прав і свобод громадян, а також безпеку мешканців декупованих територій, – наголосив він.

Херсон перебував під тимчасовою окупацією росіян із початку березня. У листопаді українські захисники звільнили місто від ворога та взяли під свій контроль. Наразі там тривають стабілізаційні заходи, а місцева влада та силовики повернулися на свої робочі місця.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни