Франківські військовослужбовці потрапили в руки Кадирову – Новини Галича

Терорист стверджує, що його сини нібито взяли в полон військових ЗСУ з Івано-Франківської області, пише Кореспондент. нет.

Глава Чечні Рамзан Кадиров у Telegram опублікував відео, як повертаються з України до Чечні з трьома чоловіками, яких вони нібито полонили.

 

На відео чоловіки розповідають Кадирову щось чеченською, звучать слова “передовий”, “полонені”, показують трьох чоловіків із заведеними назад руками. Один із синів з усмішкою вимовляє: “Подарунок”. Після цього глава Чечні звертається до цих трьох чоловіків. На запитання, звідки вони, один із них відповідає: “Івано-Франківська область”. Далі зі слів Рамзана Кадирова випливає, що їх затримали на Донбасі.

“Ахмат, Елі та Адам Кадирови доставили в республіку трьох полонених військовослужбовців ЗСУ, яких вони знешкодили в ході своєї участі в спецоперації, проведеній у складі батальйону Захід-АХМАТ МО РФ”, – пише Кадиров.

Від редакції “Галицького кореспондента”: родичі впізнали хлопців з Івано-Франківщини по відео. Вони дійсно наші. А от все, що створджує Кадиров, звісно ми ставимо під сумнів.

Також відео з прикарпатськими військовими опублікував блогер Франківський. Він теж запевняє, що родичі впізнали хлопців на відео. Публікацію можна побачити тут. 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни