Франківець, який зарізав знайомого, отримав 7,5 років тюрми | Новини Галича

sud.jpg

Івано-Франківський міський суд виніс вирок чоловікові, який скоїв ряд злочинів, серед яких убивство.

На момент скоєння злочину обвинувачений мав шість судимостей за майнові злочини в Івано-Франківську та на Львівщині.

7 квітня 2021 року обвинувачений прийшов до чоловіка, з яким перебував у неприязних стосунках, де з метою з`ясування відносин, пройшовши всередину квартири, вступив із останнім у словесний конфлікт, який переріс у сварку. Спочатку він завдав ряд ударів, а потім витягнув ніч і завдав ножових поранень. При цьому він зачепив артерію стегна, що призвело до масивної крововтрати та смерті потерпілого.

При цьому обвинувачений скоїв ряд майнових злочинів у 2019-2021 роках, пишуть Версії з посиланням на Галичину.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєному визнав повністю та підтвердив обставини вчинених ним кримінальних правопорушень відповідно до викладеного. У вчиненому щиро покаявся, просив суд суворо його не карати.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд враховує ступінь тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, дані про особу, який раніше неодноразово судимий, на шлях виправлення не став, перебуває на обліку в ОПНЛ №3 з 22.09.2019 року у зв`язку з розладами психіки та поведінки внаслідок вживання наркотичних речовин, на обліку ОНД не перебуває, його стан здоров`я, обставини, які обтяжують і пом`якшують його покарання. Обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченого є щире каяття у вчиненому. Обставин, які обтяжують покарання обвинуваченого – є рецидив злочинів.

Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 185, ч.2 ст.121, ч.1 ст. 357 КК України та призначив остаточне покарання – 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Вирок виніс суддя Дмитро Руденко за участю прокурорів Рижого О.С., Войтовича А.З.

Підписуйтесь на канал в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни