Франківці на благодійних фотосесіях збирають гроші на тепловізори – Новини Галича

Серію благодійних патріотичних фотосесій започаткували працівники департаменту молодіжної політики й спорту Івано-Франківської міськради. Зароблені гроші вони спрямують на закупівлю тепловізора для 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Під час першої сесії, що відбулася в Івано-Франківську 6 квітня, зібрали 25 800 грн. Про це повідомила начальниця відділу департаменту Мар’яна Циганин, пише “Суспільне”.

“Ми запросили до співпраці на волонтерських засадах Ігоря Шерепота, який безкоштовно фотографує всіх охочих. Перша фотосесія тривала 2,5 години без перерви. За цей час вдалося зібрати 16 461 грн. Але гроші продовжують надходити на наші рахунки й досі, після самої фотосесії. Тому маємо вже 25 800 грн. Мінімальний благодійний внесок складав 100 грн. Але були такі люди, які давали й по тисячі, і навіть не хотіли фотографуватися. Найбільшу суму, яку поклав чоловік, який побажав залишитися невідомим, – 5 000 грн”, – каже Мар’яна Циганин.

За її словами, на тепловізор потрібно назбирати 63 тис. грн. Тому 11 квітня організатори проведуть ще одну фотосесію в Івано-Франківську на площі Міцкевича. А 12 квітня – у Калуші на площі Героїв. Заходи триватимуть з 12:00 до 14:00.

Ігор Шерепот розповів, що під час першої фотосесії він зробив понад 400 світлин. Для декорацій використали прапор України, синьо-жовтий банер, бронежилет, каску та два муляжі автоматів. Також дві художниці малювали охочим патріотичний аквагрим.

“Дуже багато було внутрішньо переміщених людей. Приходили мами з дітками, сім’ї, окремі люди. Були жінки, які обирали для світлин бронежилет і автомат. Всі фотографувалися на позитиві. А коли чули, що ще й гроші можуть передати на корисну справу, то це підбадьорювало їх ще більше”, – каже Ігор Шерепот.

“Мені у цьому процесі дуже запам’яталося, як дівчинка 7-8 років обрала для фотографії муляж автомата. Інші дівчатка, як правило, фотографувалися з прапором чи малювали на личках сердечка. Мама цієї дівчинки пояснила, що вони переїхали з Маріуполя і донька тому – дуже бойова”, – додає Мар’яна Циганин.

Читайте також: Солодкий ярмарок та концерт: у Долині пройде акція на підтримку ЗСУ

  • Категорії: Війна, Допоможіть, Життя, Новини, ФотоПомічено: 128 бригада, допомога, тепловізор, фото, фотосесія

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни