Долинській громаді подарували сучасний реанімобіль – Новини Галича

Щойно автомобіль швидкої допомоги прибув до КНП «Долинська багатопрофільна лікарня». Реанімобіль максимально оснащений та готовий працювати в громаді.

«Швидка» прибула як гуманітарна допомога з міста Лєшно (Leszno) в західній Польщі. Добрі люди допомогли швидко придбати авто та доставити його до кордону, завантажили найбільш необхідними медикаментами», – розповідає міський голова Долини Іван Дирів.

Такого медичного автомобіля Долинщина потребувала давно. А в умовах воєнного стану і поготів.

«Щиро дякуємо меценатам, які допомагають нашій громаді, допомагають Україні в цей непростий час. Дякую всім нашим польським друзям і колегам. Ваша підтримка і допомога важлива для нас. Думаю, що наші дружні, партнерські  взаємини будуть і далі продовжуватися, ми будемо допомагати один одному в різних ситуаціях, які би не виникали», – зазначив очільник Долинської громади.

Від імені Долинських медиків за отриману допомогу подякувала директорка КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» Ольга Ільчишин. 

  • «В нас є дуже багато викликів і ми не маємо права затримуватись з наданням допомоги. Подарований реанімобіль дасть можливість нашим медикам вчасно надавати допомогу, а якщо буде потреба – возити поранених із поля бою та доставляти пацієнтів на третинний рівень. Крім цього, ми отримали багато медикаментів, витратного матеріалу. Ми вельми вдячні, адже перебуваємо в такій ситуації, що не маємо можливості закупити ліки – на складах їх просто немає», –  каже Ольга Ільчишин.

    Читайте також: Загарбники авіаударом знищили дитячу лікарню в Маріуполі

  • Категорії: Допоможіть, Життя, Здоров’я, Новини, ФотоПомічено: Долина, лікарня, медицина, швидка

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни