Джо і Джилл Байдени висловили співчуття через трагедію у Броварах – Новини України

Джо і Джилл Байдени висловили співчуття через трагедію у Броварах - Новини України

Фото: twitter.com/POTUS

Президент США Джо Байден із дружиною Джилл висловили співчуття через падіння вертольота у Броварах. Загиблого главу МВС Дениса Монастирського Байден назвав реформатором і патріотом.

– Ми з Джилл висловлюємо наші найглибші співчуття сім’ям усіх загиблих у трагічній аварії гелікоптера в Україні сьогодні вранці – включно з міністром внутрішніх справ Монастирським, реформатором і патріотом. Ми сумуємо разом із усіма, хто оплакує цю страшну трагедію, – йдеться у твіттері президента США.

На сайті Білого дома також оприлюднена заява президента Джо Байдена та першої леді Джилл Байден щодо аварії гелікоптера в Україні. У ній сказано, что Монастирський та його команда були глибоко залучені до збереження демократії в Україні.

– Ми з Джилл висловлюємо наші найглибші співчуття родинам усіх загиблих у трагічній аварії гелікоптера в Україні сьогодні вранці, включаючи міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та інших високопосадовців українського уряду. Наші серця також з десятками мирних жителів, які були вбиті або поранені, включаючи дорогоцінних дітей та їхні родини. Ми сумуємо разом із усіма, хто оплакує цю страшну трагедію. Пан Монастирський та його команда були глибоко залучені до збереження демократії в Україні – як до її захисту від російської агресії, так і до життєво важливої роботи щодо реформ для зміцнення українських інституцій у цій війні та в майбутньому. Реформатор і патріот, пан Монастирський відстоював волю українського народу. Ми продовжуватимемо шанувати цю спадщину, докладаючи зусиль для зміцнення українських інституцій, і в нашому незмінному партнерстві з народом України підтримувати яскраве полум’я свободи. Сьогодні ми молимося за зцілення для поранених і розраду для тих, хто втратив близьких. Сполучені Штати підтримують народ України перед лицем цієї трагедії, і до тих пір, поки це буде потрібно, – йдеться у заяві.

18 січня співчуття родинам загиблих висловили президент Франції Еммануель Макрон, німецький канцлер Олаф Шольц, британський прем’єр-міністр Ріші Сунак, канадський очільник уряду Джастін Трюдо, президент Польщі Анджей Дуда та інші світові лідери. Володимир Зеленський розпочав виступ на економічному форумі у Давосі з хвилини мовчання за загиблими у Броварах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни