Дівчата поверталися, — підозрюваний у справі про «п’яні вечірки» – Новини Галича

За словами Андрія Ярини, 80% дівчат приходили до нього добровільно. До того ж кожна третя дівчина, яка побувала на тусовці, потім поверталася.

Підозрюваний у справі про вечірки з ймовірним сексуальним насильством 19-річний Андрій Ярина виступив у суді, про що пише Watchers у Facebook.

«Кожна третя дівчина, яка була на цих тусовках, приходила ще раз. І якби їм щось не подобалося, то, гадаю, вони б не приходили ще раз», — сказав він.

Підозрюваний також запевнив, що трансляціями з вечірок заробляв донати на ЗСУ.

Прокуратура просила найжорстокішого запобіжного заходу для підозрюваного — тримання під вартою. Тоді як адвокат наполягав відпустити його під заставу. Ярину відправили до СІЗО на 60 діб.

Другого підозрюваного в організації вечірок із сексуальним насильством Шевченківський суд відправив під варту на два місяці. Так, 19-річний Ярослав Домбровський також отримав підозру у створенні та розповсюдженні порнографічного контенту. На переконання адвоката, Домбровський не мав доступу до каналу Telegram, на якому розповсюджували відео з дівчатами.

Нагадаємо, що все почалося з того, що ведуча Ярослава Кравченко повідомила, що молоді хлопці, які приїхали до Києва з Івано-Франківська, «накачували» алкоголем та транквілізатором «Ксанакс» дівчат, після чого ґвалтували їх та поширювали відповідні відео у закритих Telegram-каналах. Після цього 2 лютого до фігурантів роликів прийшла поліція та повідомила їм про підозру у поширенні порнографічних матеріалів. Ще шістьом фігурантам справи нібито вручили повістки у військкомат.

Читайте також: Одного з організаторів «п’яних вечірок» залишили під вартою до квітня

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни