Діти просять курточки, взуття та одяг: Мальтійська служба допомоги у Франківську отримала понад 800 листів до Святого Миколая – Новини Галича

За чотири дні від початку акції “Святий Миколай іде до сиріт” волонтери Мальтійської служби допомоги з Івано-Франківська отримали понад 800 листів з побажаннями від діток.

Пів сотні франківців вже обрали собі листи та стануть Святими Миколаями для вихованців інтернатів, пише “Суспільне”.

За її словами, здебільшого діти просять практичні подарунки.

“Зазвичай — це курточки, взуття, одяг, ігри. Ми рекомендуємо нашим жертводавцям, якщо в списку є хобі дитини, купити, наприклад, набір для творчості, якщо вона любить якесь вишивання. Купити м’ячик спортивний, якщо дитина любить спорт”, – розповідає Валентина Палюга.

Волонтерка Ярина Шутак каже, що цього року листів від діток отримали більше, ніж у 2021. З її слів, це пов’язано з повномасштабною війною в Україні.

“Цьогоріч плануємо підтримати приблизно дві тисячі діток. Це — не тільки подарунки з листів, а й набори першої необхідності, гігієнічні набори, солодкі подарунки та фруктові пакунки”, – каже Ярина Шутак.

  • Взяти листи можна з 1 листопада до 10 грудня. Волонтери Мальтійської служби роздаватимуть подарунки 19 грудня на театралізованому святі, яке влаштують для вихованців інтернатів.

    До акції можна долучитися й донатами або предметами гігієни, які також потрібні в інтернатних закладах.

    Читайте також: У Долині двоє дівчат передали для захисників пакунок зі зворушливим посланням (фото)

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни