Дитячий центр в Ужгороді спростував, що не пустив дівчинку на інвалідному візочку – Новини України

Дитячий центр в Ужгороді спростував, що не пустив дівчинку на інвалідному візочку - Новини України

Фото: facebook.com/Дитячий розважальний центр Kids Club

Дитячий розважальний центр Kids Club в Ужгороді вибачився за інцидент з дівчинкою на інвалідному візочку. Дирекція закладу заявила, що працівники спочатку занадто буквально зрозуміли правило центра, яке забороняє вхід “з візочками”. Дитину впустили, і вона безкоштовно провела час у закладі.

– Від перших днів свого відкриття ми жодній дитині з фізичними вадами не відмовили у безкоштовному відвідуванні, і ця прикра ситуація з інвалідним візочком відбулася через те, що працівники не мали досвіду для вирішення такого інциденту і занадто буквально зрозуміли правило «без візочків». Це наша провина, і нам прикро, – йдеться 4 травня на сторінці Kids Club у фейсбуці.

За версією дитячого центру, дівчинку в закладі супроводжувала асистент опікуна, а не сама опікун, яка написала допис у фейсбуці. Непорозуміння у тому числі виникло через спілкування асистента опікуна дівчинки іноземною мовою та за допомогою перекладача.

– Дівчина, яка змогла перекласти дану розмову, підтверджує, що адміністрація приносила вибачення, – заявили у дитячому центрі.

Заклад також заявив, що змінив інструкції для персоналу.

3 травня керівник громадської організації “Неємія” Тетяна Мачабелі написала, що дитині не дозволили знаходитись у дитячому розважальному центрі у колісному візочку. Мачабелі повідомила журналістам, що вона є опікуном восьмирічної дівчинки. За її словами, у день, коли трапився цей інцидент, персонал закладу не просив вибачення ані у неї, ані у дитини.

На килим та подарунки вихователям: на Рівненщині розгорівся скандал через випускний у дитсадку.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни