Чим кеди відрізняються від кросівок та з чим їх краще носити? – Новини Галича

Кеди — це різновид спортивного взуття, який абсолютно втратив своє першочергове призначення. Тепер вони виконують функцію повсякденного й навіть святкового взуття. Які особливості мають кеди, з чим їх краще носити — розповідаємо в нашій статті. 

-3sHW5vNntGCA8S2_9wc9CRVbmzvJafAdaNdLjbt6LlkkV9JbBKrg32ga80j49DE9QAmlwbmTuyYO1FaoYZF9nsEuk7LpWHenOIf9ykk7Q-LIdSCnAOflG18-xLDb45DU2wHcUezCuLYm8mhLhgf5qsEe1V9APdzESzAoO5DA7DN9IdeZBN4vZnTKA

Відмінності між кедами та кросівками

У це складно повірити, але в якості спортивного взуття саме кеди були першопрохідцями. Вони ідеально підходили для фізичної активності: мали тонку рівну підошву, легкий тканинний матеріал верху, компактні розміри й малу вагу. Кросівки з’явились приблизно за 20 років і відрізнялись вищою рельєфною підошвою, кращою амортизацією, анатомічною колодкою, яка повторювала форму ноги. 

Через деякий час і кеди жіночі, і кросівки стали універсальним взуттям для будь-якої події. Їх почали взувати не лише на тренування, а й на прогулянки, роботу, навчання тощо. Тільки кросівки все ще використовуються в спорті, а от кеди — ні.

Правила вибору 

Кеди зручні самі по собі, але для підвищення комфорту варто врахувати декілька правил підбору взуття.

 1. Фасон. Важливо визначитись, який фасон пасуватиме до більшості одягу в гардеробі. Звісно, можна придбати декілька пар з оригінальним дизайном та комбінувати з ними образи, але варто також придивитись до класичних варіантів, наприклад, звичайних білих кедів.
 2. Якість. Оскільки кеди використовуються для повсякденного носіння, то мають бути надійно прошиті. Якщо верхній матеріал з підошвою скріплені не нитками, а клеєм, варто звернути увагу, чи він ніде не виступає над поверхнею. 
 3. Матеріали. Краще, коли бокова та передня частина взуття зроблені з твердих матеріалів. Тоді стопа та пальці будуть надійно захищені. Підошву варто обирати з гуми, яка має високу еластичність. Підошва має бути рівною, але не повністю гладкою. Тоді збережеться амортизація, а нога буде захищена від пошкоджень.
 4. Розмір. Всі перелічені параметри не матимуть значення, якщо розмір буде підібраний неправильно. Якщо кеди купуються в магазині, їх потрібно приміряти парою й краще у другій половині дня. Під час покупки в інтернеті варто спочатку виміряти ногу, тоді ознайомитись із таблицею розмірів конкретного виробника і лише після цього визначатись із розміром.

0nFOo0Dfcyv--Wj63tWW8ZokI2w77y2ODNkdbZw3DmkJXBhpCfhJbB05t1p5x-Ulsp2kS4h-NphS3QBzlgEXmLMQYjyf9Uscs55U71NewsEbRw_PECrqaam1P5lbxJlErs57Y-rD-lJSXnl3TMRbvv42nDh9mazEIjk19tCqppGDJObVj8b27O2IpA

 • У правильно підібраних кедах буде зручно ходити навіть цілий день. Нога не буде втомлюватись та пітніти.

  Поєднання з одягом

  Кеди — це універсальне взуття, яке личитиме до будь-якого образу. Але зараз актуально поєднувати взагалі непоєднувані речі. Ось декілька варіантів незвичних луків:

  • спортивні кеди з класичним костюмом;
  • білі кеди й легка принтована сукня;
  • шкіряні кеди й довге пальто або тренч;
  • вкорочені кюлоти та витончені кеди;
  • тонка атласна спідниця міді та всім відомі кеди Vans.

  Поєднань можна вигадати безліч. Варто не боятись та комбінувати взуття з різним одягом. У такому випадку кожного дня можна виглядати по-різному, стильно та модно. 

  "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни