Чемпіон у жіночому хокеї, новий рекорд та інші підсумки тринадцятого Олімпійського дня

Підбиваємо підсумки одинадцятого олімпійського дня у Пекіні.

Сьогодні, 17 лютого, на Олімпіаді наші спортсмени не виступали, однак була розіграно шість комплектів нагород, передає Фіртка.

У командному лижному двоборстві, тріумфувала збірна Норвегії, срібну медаль завоювали представники збірної Німеччини, а бронзу – Японія.

Росіянка Анна Щербакова показала результат 255,95 бала та виграла золото. Її партнерка Алєксандра Трусова здобула срібну медаль із результатом – 251,73, третє місце посіла представниця Японії Каорі Сакамото. Її результат – 233,13 бали.

Як вже писала Фіртка, золоту медаль у жіночому хокеї виграли канадійки, детальніше за посиланням. США – срібні призери, а Фінляндія – третє.

У жіночому скікросі, золото здобула збірна Швеції. Друге місце за канадійкою Маріелль Томпсон, третє за Даніелою Маєр, представницею Німеччини.

Японська ковзанярка Міхо Такаґі здобула “золото” на Олімпіаді у Пекіні. Більше того, вона поставила новий Олімпійський рекорд. Її результат – 1:13.19 хвилини. Друге місце оформила Ютта Лердам з Нідерландів та третє – американка Бріттані Боу.

Швейцарська спортсменка Мішель Гізін здобула золоті нагороди у жіночій гірськолижній комбінації. Друге місце дісталося її співвітчизниці Венді Гольденер, а бронзова медаль італійці Федеріка Бріньоне.

Нагадаємо вам результати дванадцятого Олімпійського дня у Пекіні.