Батьки полеглого воїна з Коломийщини Ярослава Палійчука передали фонду “Повернись живим” 1 млн грн

Новини Батьки полеглого воїна з Коломийщини Ярослава Палійчука передали фонду “Повернись живим” 1 млн грн Вчора “Це історія, яка розбила нам серце”, – пишуть на сторінці фонду Повернись живим.
31-річний ровесник Незалежності Ярослав Палійчук (мешканець Гвіздецької громади – ред.) загинув 9 травня 2022 року у районі Курахового на Донеччині. У мирному житті Ярослав був професійним художником-графістом, на війні був сапером 54-ої ОМБр.

Ярослав творив у техніці, яка лежить на стику графіки й живопису та називається «сухий пензель». Свої малюнки захисник виконував на незаґрунтованій поверхні, використовуючи дуже жорсткі пензлі та олійні фарби, які тонким шаром розтирав на папері або тканині. Це створювало фотографічний ефект і максимально наближало роботи Ярослава до реальності.

Після трагедії батьки Ярослава поставили собі на меті увіковічити синове мистецтво і випустили книгу з його малюнками.
А ще родина бійця вирішила переказати частину коштів, отриманих від держави, на благодійність. 1 000 000 гривень із них родина переказала у  Фонд “Повернись живим”.

“Ми розчулені до сліз й хочемо, щоб ви знали історію Ярослава Палійчука, а також побачили його роботи. Перший портрет жінки називається “Мама”, а малюнок із кораблем у штормі, як кажуть рідні бійця, нагадує їм Україну зараз”, – йдеться у дописі на сторінці фонду.


 


 
 


 
 


 

 


 
 


 

+3

 
 

 
 
 

24 тис.Oksana Tyno, Rudanets Olga та ще 24 тис.

 

592 коментарі

1,9 тис. поширень

 
 
 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни