5 пунктів, на які потрібно звернути увагу при виборі LED-ламп

Більшість світлодіодних ламп не випромінюють світло у всіх напрямках, проте лампи, які розповсюджують світло на усі боки, стають усе більш поширеними. Щоб відчути суттєву економію, встановіть LED-лампи в усій оселі. 08 Березня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 28 Розумне освітлення може мати опцію управління голосом та дистанційного керування зі смартфона через мобільний застосунок Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

На відміну від більшості люмінесцентних ламп, світлодіоди набирають повної яскравості без потреби часу на прогрівання; окрім цього, строк служби люмінесцентних ламп знижується частими вмиканнями та вимиканнями, оскільки вони мають вольфрамові нитки розжарення. Таких вад не мають світлодіодні лампи, але їх первісна вартість, зазвичай, набагато вища, повідомляють “Вікна” з посиланням на “Прикарпаттяобленерго”.

Більшість світлодіодних ламп не випромінюють світло у всіх напрямках, проте лампи, які розповсюджують світло на усі боки, стають усе більш поширеними. Щоб відчути суттєву економію, встановіть LED-лампи в усій оселі.

5 пунктів, на які потрібно звернути увагу при виборі LED-ламп: Світловий потік. Вимірюється у люменах (Лм, lm) та визначає кількість світла, що випромінюється лампою. Чим більше цей показник, тим вище рівень освітленості приміщення. Тип цоколю. Усе залежить від того, в який патрон світильника ви будете встановлювати лампу. Традиційними побутовими цоколями вважаються Е14 (діаметр 14 мм) та Е27 (діаметр 27 мм). Колірна температура. Цей параметр впливає на комфорт та затишок у кімнаті. LED-лампи з теплим світлом мають температуру 3000К, нейтрально-білим – 4000-4100К, холодним – 5000К та вище. Функціональність. Зверніть увагу на сучасні лампи з інноваційними функціями. Наприклад, розумне освітлення може мати опцію управління голосом та дистанційного керування зі смартфона через мобільний застосунок. Термін експлуатації. Обирайте відомі та перевірені бренди. Вони гарантують надійність ламп та довгий термін експлуатації.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни