40 студентів, батьки яких загинули, пропали безвісти чи померли, отримають стипендії

Івано-Франківська обласна військова адміністрація та обласна рада затвердили спільне розпорядження «Про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради». 01 Січня, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 24 Ілюстроване фото. Йдеться про виплату стипендій 40 студентам

Стипендію отримуватимуть студенти закладів вищої, фахової передвищої освіти, учні закладів професійно-технічної освіти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти), помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, або ж один з членів родини яких загинув або помер внаслідок поранення, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

Йдеться про 40 студентів. Їм виплачуватимуть стипендії з вересня 2022 року до червня 2023 року коштом Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни