40 днів за “Да Вінчі”: у Києві вшанували пам’ять загиблого бійця – Новини Галича

На Аскольдовій могилі, де похований Герой, відбулася панахида.

У суботу, 15 квітня, минає 40 днів від загибелі Героя України командира спецпідрозділу “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла з позивним “Да Вінчі”. Вшанувати пам’ять загиблого бійця прийшли понад сто людей, пише “Суспільне”.

Серед присутніх — голова Громадської організації “Офіс на Банковій” Денис Морозов. Каже, що був дуже добре знайомий із Дмитром Коцюбайлом.

“Ми так близько спілкувалися, що я б міг весь життєвий шлях розповісти. Я все-таки знав його з тих пір, як він був в “Правому секторі”. Я також був у “Правому секторі” в Дніпропетровській області. Такі люди, як “Да Вінчі”, викарбувані зі сталі. Нам буде дуже не вистачати його”, — розповідає Денис Морозов.

Вшанувати пам’ять Дмитра Коцюбайла, покласти квіти до його могили прийшли й ті, хто не був особисто знайомий з загиблим командиром спецпідрозділу “Вовки Да Вінчі”.

  • “Да Вінчі” я особисто не знав. Але він — один із небагатьох людей, які для мене особисто є взірцем справжньої української армії. Людина, за якою йшли його хлопці. Людина, яка не могла покинути своїх хлопців, будучи командиром. Він не віддавав накази, а був завжди поруч зі своїми бійцями. Дуже мало таких людей залишається, кожного дня гинуть найкращі сини та доньки нашої Батьківщини. Вони назавжди будуть залишатися в наших серцях”, — сказав боєць медичного добровольчого батальйону із позивним “Стоматолог”, який був присутній сьогодні на поминальній панахиді.

    Дмитро Коцюбайло загинув 7 березня на Бахмутському напрямку. Йому було 27 років. Церемонія прощання з “Да Вінчі” відбулася у Києві 10 березня.

    Нагадаємо, Зеленський посмертно нагородив легендарного воїна “Да Вінчі” (ВІДЕО)

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни