15 рятувальників, які гасили пожежу Бурштинської ТЕС після ракетного удару, отримали нагороди

На Прикарпатті нагородили рятувальників, котрі першими прибули на гасіння пожежі, спричинену вибухами. 19 Жовтня, 2022, 09:30 Прикарпаття Переглядів: 782 Світлана Онищук відзначила рятувальників, які першими прибули гасити пожежу на Бурштинській ТЕС

Завдяки їхній вправності та оперативності вдалося швидко ліквідувати пожежу та відновити роботу Бурштинської ТЕС, повідомила голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації — начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук.

Як відомо, під час масованого обстрілу України 10 жовтня чотири російські снаряди влучили в Бурштинську ТЕС.

Всього до ліквідації пожежі було залучено 65 рятувальників та 18 спецавтомобілів. Постраждалих внаслідок пожежі немає. 

Принагідно рятувальники продемонстрували свою підготовку до осінньо-зимового періоду, спеціальну та аварійно-рятувальну техніку, а також обладнання для визначення хімічного та радіаційного забруднення.

“Наші рятувальники — це сила, що рятує від стихій, руйнацій, травмувань та загибелі. І сьогодні багато прикарпатських піротехніків та рятувальників несуть службу на Харківщині та Київщині, за що їм велика шана і вдячність.

Рашисти хотіли нас налякати ракетними ударами по об’єктах критичної інфраструктури та вивести з ладу нашу енергетичну систему. Але ворог не досяг ні однієї, ні іншої мети. Він лише нас ще більше згуртував та вкотре довів, що разом — ми сила”, — зазначила Сваітлана Онищук.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни