“Зустрів кохання на війні”: на Прикарпатті у лікарні одружився поранений військовий – Новини Галича

У лікарні поранений військовий повінчався з коханою.   Про це розповіли на сторінці Івано-Франківської обласної клінічної лікарні, передає “Галицький кореспондент”.   Військовий Петро з Городенківщини спершу пішов на Майдан, згодом в АТО, а з лютого минулого року, після повномасштабного вторгнення Росії, став на захист України. Чоловік звільняв Ірпінь та Бучу і виконував бойові завдання в напрямку Бахмута. Там же отримав поранення й зараз знаходиться на лікуванні у відділенні судинної хірургії обласної клінічної лікарні.   Міцний духом чоловік з великою жагою до життя зумів двічі повернутися з того світу, як сам каже.   Вперше, це було по дорозі з передової до госпіталя, коли побратими запакували його у мішок як двохсотого, оскільки жодних ознак життя він не подавав, аж до зав’язування того мішка. І вдруге, вже в реанімації у Дніпрі, але й там він «повернувся» майже з того світу.  

“Мабуть, повернувся, щоби таки відвоювати країну та своє щасливе майбутнє. Недаремно ж зустрів своє кохання на війні”, – зазначає Петро.

«Повернуся в стрій, поставлять мене на ноги, сподіваюся, швидше, ніж прогнозують, а далі – ще раз фронт, а тоді вже перемога і щасливе подружнє життя», – додає військовий.

  Чоловік розповідає, що з Надією доля звела у Торецьку, звідки дівчина родом. Кілька разів бачились, після того щодня доповідав їй, що з ним, а коли отримав поранення, Надія відтоді постійно поруч.   З мамою свою обраницю Петро вже познайомив. І навіть повінчатися встигли кілька днів тому, 16 лютого, у церкві, що поруч з лікарнею.   Дівчина вперше на Прикарпатті й каже, що відтепер у неї, як і в її Петра, є дім тут і на Донеччині.

До теми: Познайомились у лікарні: у Калуші одружився військовий та медсестра

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни