ЗСУ звільнили у передмісті Бахмута близько 20 квадратних кілометрів – Маляр – Новини України

ЗСУ звільнили у передмісті Бахмута близько 20 квадратних кілометрів - Маляр - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua?locale=ru_RU

Протягом декількох останніх днів наші війська звільнили від ворога на півночі та півдні передмістя Бахмута близько 20 квадратних кілометрів. Про це заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Також вона зазначила, що інформацію про хід бойових дій слід розглядати в комплексі всіх заходів оборонної операції і не виривати з контексту подій.

– Водночас, ворог дещо просувається в самому Бахмуті, вщент знищуючи місто артилерією. Крім того, ворог підтягує підрозділи професійних десантників. Тривають важкі бої з різним результатом, – сказала Маляр.

Проте, у ситуації, що склалась, наші війська роблять максимум і навіть більше.

– Те, що оборона Бахмута триває стільки місяців та ще й на певних ділянках є просування – це надзусилля наших бійців та високий рівень фаховості командування обороною, – додала заступниця міністра.

Ганна Маляр нагадала, що ворог має перевагу у кількості людей та озброєння. Разом з тим, завдяки діям наших військових, ще з минулого літа не може реалізувати свої плани на Бахмутському напрямку.

Раніше Ганна Маляр заявляла, що російські окупанти зосередили зусилля на Бахмутському напрямі. Проте за добу 9 травня наші воїни не втратили жодної позиції.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни