ЗСУ звільнили Сторожове Донецької області – Новини України

ЗСУ звільнили Сторожове Донецької області - Новини України

Фото: кадр з facebook.com/PresscentrTavria

Збройні сили України звільнили від російських окупантів село Сторожове Донецької області, яке знаходилося в окупації з березня 2022 року. Про це повідомила 35 окрема бригада морської піхоти ім.контр-адмірала Михайла Остроградського.

– Одеські морпіхи в рамках контрнаступальних дій звільнили село Сторожове Донецької області, яке знаходилося в окупації з березня 2022 року.

В результаті зачистки населеного пункту було знищено біля півсотні рашистів, чотирьох взято в полон. Сьогодні державний прапор знову майорить над Сторожовим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю, – наголосили бійці бригади.

Підтвердили звільнення і в  Об’єднаному пресцентрі Сил оборони таврійського напрямку.

– Державний прапор знову майорить над Сторожовим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю, – наголосили в пресцентрі, додавши багатозначне «Далі буде…».

Це вже четвертий населений пункт, звільнений від російських окупантів останніми днями. Напередодні ЗСУ підтвердили про звільнення Благодатного ,  Нескучного і Макарівки.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни