ЗСУ знищили ворожі комплекси “Бук” і “Сані” — ОК “Південь”

Скутий на суходолі, противник зосереджений на дистанційних обстрілах та авіаційних ударах. 23 Серпня, 2022, 07:30 Україна Переглядів: 122 Разом із ракетно-артилерійськими підрозділами було забезпечено втрати 17 рашистів. Фото: ОК “Південь”

Упродовж минулої доби ракетами повітряного базування атаковано Одещину і Миколаївщину. У першому випадку йшлося про Х-59 та об’єкт інфраструктури регіону, в другому — ракета Х-31, спрямована у район Коблевого, була збита силами протиповітряної оборони над морем. Втрат і руйнувань нема, інформує Оперативне командування “Південь”.

Гелікоптерами та штурмовою авіацією ворог 8 разів атакував наші позиції вздовж лінії зіткнення. Обійшлося без втрат.

Натомість, наші авіаційні удари по опорному пункту, районах зосередження живої сили, озброєння та техніки, складах боєприпасів та по засобах протиповітряної оборони окупантів, мали переконливий результат, кажуть військові.

У поєднанні з виконанням вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами було забезпечено втрати ворога в кількості 17 рашистів, 1 зенітно-ракетного комплексу “Бук”, 1 буксированого мінометного комплексу “Сані” калібром 120 мм, 5 одиниць автомобільної та броньованої техніки.

Суттєве ураження було нанесено Антонівському мосту, підтверджено вагому ступень пошкодження мосту через Каховську ГЕС, знищено склад ворожих боєприпасів у Каховці.

У Чорному морі серед 13-ти кораблів, що маневрують вздовж кримського узбережжя, укриваючись у ракетно-безпечних для себе районах, перебувають 4 ракетоносії окупанті, серед яких 1 підводний, споряджені 28-ма ракетами типу “Калібр”, ідеться в інформації Оперативного командування “Підвень”.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни