ЗСУ знищили 9 районів зосередження росіян та ворожий пункт управління – Новини України

ЗСУ знищили 9 районів зосередження росіян та ворожий пункт управління - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

На 276 добу широкомасштабної війни російські війська перегруповуються з метою посилення частин та підрозділів на Лиманському, Авдіївському та Новопавлівському напрямах. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

– Противник не припиняє завдавати ударів по цивільним об’єктам. Зосереджує зусилля на стримуванні дій підрозділів сил оборони, проводить інженерне обладнання оборонних рубежів і позицій, на окремих напрямках продовжує наступальні дії. Намагається поповнювати втрати в особовому складі, озброєнні, боєприпасах, техніці та паливно-мастильних матеріалах. Ворог продовжує перегрупування військ з метою посилення частин та підрозділів на Лиманському, Авдіївському та Новопавлівському напрямах, – зазначили у штабі.

За добу противник завдав 2 ракетних обстрілів по цивільних об’єктах міста Дніпро і здійснив 4 обстріли з реактивних систем залпового вогню за позиціями ЗСУ та населеними пунктами.

У свою чергу підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони України за цю добу вразили пункт управління, 9 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога, а також ще один важливий об’єкт окупантів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни