ЗСУ відбили сім атак на Донбасі – Гайдай

ЗСУ відбили сім атак на Донбасі - Гайдай

Фото: t.me/ua_dshv ЗСУ стримують наступ ворога

Бойові дії відбуваються поблизу чотирьох населених пунктів на кордоні Донецької та Луганської областей.

Війська РФ ведуть масований наступ на Донбасі. Бойові дії відбуваються поблизу чотирьох населених пунктів на кордоні Донецької та Луганської областей. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, окупанти наступають одночасно з різних боків.

“Вчора ворог організовував наступ за цими (поблизу чотирьох населених пунктів, – ред.) та іншими напрямками, намагався просунутися на кілька сотень метрів, але наші бійці надали йому жорстку відсіч. Вночі росіяни відновили свої наміри – українські захисники тримають оборону”, – заявив він. Гайдай.

Як зазначив глава ОВА, ЗСУ 19 серпня відбили сім атак противника на даній ділянці фронту, не допустивши жодного прориву.

Крім того, загарбники двічі атакували з повітря, випустили п’ять ракет по населених пунктах та зміцненнях українських військових, чотири рази в бій йшли танкові підрозділи.

“Ствольна та реактивна артилерія ворога не припиняє обстрілів. Тільки за минулу ніч він 12 разів намагався завдати вогневого впливу з цього озброєння”, – розповів Гайдай.

Нагадаємо, за даними Генштабу, ЗСУ відбили ворожі штурми на Харківському, Слов’янському, Бахмутському, Новопавлівському напрямках.

Також повідомлялося, що авіація ЗСУ завдала понад десяток ударів по позиціях ворога на півдні.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни