ЗСУ вдарили по позиціях ворога на лівому березі Дніпра і в районі Кінбурнської коси

Обстановка на південнобузькому напрямку та у таврійському операційному районі залишається напруженою, але підконтрольною Силам оборони. 16 Листопада, 2022, 07:30 Україна Переглядів: 168 Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони командування “Південь” виконали понад 50 вогневих завдань

Підрозділи Сил оборони продовжують проводити стабілізаційні заходи та закріплюються на зайнятих позиціях, інформує оперативне командування ЗСУ “Південь”.

Противник же продовжує фортифікаційне обладнання оборонних рубежів на лівому березі Дніпра та веде активну оборону по усій лінії зіткнення, яка розмежована Дніпром.

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони впродовж 15 листопада здійснювали вогневий вплив по позиціях ворога та районах зосередження живої сили, техніки та озброєння на лівому березі Дніпра та в районі Кінбурнської коси та виконали понад 50 вогневих завдань.

За результатами вогневого ураження відправлено у пакети 17 рашистів та знищено і пошкоджено 15 одиниць автобронетехніки, 2 самохідні артилерійські установки та розвідувальний безпілотний літальний апарат типу “Орлан-10”. Окрім того, знищено 2 склади боєприпасів у Новій Каховці та Олешках. Решта втрат противника ще розвідують.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни