ЗСУ скоро будуть у Криму, — Кирило Буданов

Голова української військової розвідки оцінив ситуацію на війні. 29 Липня, 2023, 14:30 Україна Переглядів: 250 Дислокація “вагнерівців в Білорусії ЗСУ не лякає. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов запевнив, що до звільнення Кримського півострова від окупантів залишилося чекати недовго, а “вагнерівці” в Білорусі не становлять особливої небезпеки для Сил оборони, інформують “Вікна” з посиланням на сайт “ТСН”.

Відповідаючи на запитання, коли ж українські війська увійдуть до Криму, голова української військової розвідки коротко й чітко відповів: “Скоро”.

Точної дати деокупації півострова Буданов називати не став, а лише ще раз запевнив, що відбудеться це невдовзі.

Загрозу з Білорусі він назвав нереальною і запевнив, що розташування “вагнерівців” на території країни-сателіта РФ зовсім не лякає Сили оборони України.

Щодо посилення резервів російських окупаційних військ, то, за словами Кирила Буданова, кількісного збільшення ворожих сил не спостерігається.

“Їх скільки було, стільки і є. Але постійна мобілізація дозволяє постійно поповнювати понесені ними втрати”, – пояснив він.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни