“ЗСУ прорвали першу лінію оборони росіян на Херсонщині”, — Оперативне угруповання

Оперативне угруповання “Каховка” оприлюднило відео, в якому йдеться, що українські війська прорвали першу лінію оборони росіян у Херсонській області. 29 Серпня, 2022, 13:30 Україна Переглядів: 562 Ілюстроване фото. Українські військові знищили практично всі великі мости на окупованій частині Херсонщини

“109 полк ДНР відійшов зі своїх позицій на Херсонщині, російські десантники, що були їх підтримкою, втекли з поля бою”, — інформує Оперативне угруповання “Каховка”.

Оперативне угруповання також оприлюднило відео, на якому російський військовий скаржиться на те, що українці прорвали першу лінію оборони на Херсонщині.

Джерела “Української правди” підтверджують прорив.

Крім того, в Оперативному угрупованні “Каховка” зазначили, що ситуація на тимчасово окупованій території області є вкрай непростою: українські військові знищили практично всі великі мости: Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський.

«Залишилися лише пішохідні переходи. Російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму», — додали в угрупованні.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни