ЗСУ досягли успіху в просуванні на Таврійському напрямку – Новини України

ЗСУ досягли успіху в просуванні на Таврійському напрямку - Новини України

Фото: т.ме/отарнавський

На Таврійському напрямі українська армія продовжує поступ, вибиваючи з позицій російські війська. Про це повідомив бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угрупування військ (ОСГВ) Таврія Олександр Тарнавський у Telegram.

– На Таврійському напрямку наша армія системно вибиває ворога з позицій та продовжує просування. Успіхи сил оборони вже помітні. Підрозділи ракетних військ та артилерії протягом доби виконали 1119 вогневих завдань. За останню добу втрати ворога вбитими та пораненими становили майже три роти. Знищено та пошкоджено 68 одиниць військової техніки супротивника, – розповів Тарнавський.

Генерал уточнив, що за добу ворог втратив 6 танків, 13 одиниць БМП, 2 ББМ, МТЛБ, 3 БПЛА “Supercam”, БПЛА “Орлан-10”, 5 гаубиць 2С19 “Мста-С”, 4 гаубиці 2А65″, 2 зенітних ракетних комплексу “Стріла”, 5 самохідних артилерійських установок 2С5 “Гіацинт”, 2 самохідні артилерійські установки 2С3 “Акація”, самохідна артилерійська установка 2С7 “Півонія”, БМ-21 “Град”, РЛС. Також було знищено 3 місця зберігання боєприпасів ворога.

Раніше Тарнавський повідомляв, що Збройні сили України процвітають на Таврійському напрямку. Тоді всього за добу втрати ворога вбитими та пораненими склали понад п’ять рот.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни