ЗСУ на півдні готові до провокацій з боку російських загарбників – Гуменюк – Новини Галича

Російські загарбники розробляють кілька різних сценаріїв, як може розвиватись далі перебіг подій на півдні.

Про це повідомила керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил охорони та оборони “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

“Насправді їх там настільки багато, що вони можуть розшаровуватись, як то кажуть, на кілька епізодів. Так і відбувається, що вони можуть залишити певні сили, щоб утримувати правий берег. Але те, що вони готуються до оборони лівого берега – це також досить красномовно. Те що вони намагаються вкласти у свідомість громадян, що там залишаються, і світової спільноти, підготовку до вуличних боїв – це також одна з характеристик їхньої поведінки, їхньої подальшої операції, подальшого розвитку подій”, – говорить Гуменюк.

Вона наголосила, що Сили охорони та оборони Півдня готові до різного роду провокації з боку ворога.

“Те, що вони намагалися звинувачувати ЗСУ, заздалегідь, то в підриві ГЕС, то в підриві “брудної бомби”. Тобто вони постійно якісь інсинуації намагаються вкидати, для того, щоб створити оць це відволікання від справжніх процесів. Але ми спостерігаємо за ними пильно, ми бачимо і розуміємо, що відбувається. У них певна сум’ятиця своя є, оскільки вони розробляють і прокручують зараз кілька різних сценаріїв, як може розвиватись далі перебіг подій”, – зазначила Гуменюк.

  • До теми: Генштаб показав першу жінку, яка очолила артилерійський підрозділ ЗСУ

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни