Зоозахисники показали левенят, що підросли, чию маму врятували з розплідника на Донеччині – Новини України

Зоозахисники показали левенят, що підросли, чию маму врятували з розплідника на Донеччині - Новини України

Фото: .facebook.com/wildanimals.ua

Центр порятунку диких тварин показав знімок трьох левенят, чию маму врятували з розплідника на Донеччині. Малюки Емі, Санта і Тедді трохи підросли і зміцніли, всі почуваються добре. Про це розповіли співробітники Центру на своїй сторінці у соцмережі.

– Емі, Санта і Тедді народилися у Центрі порятунку. Їхню маму Асю перед пологами евакуювали зі звіринця на Донеччині. Друга евакуйована левиця, Луна, теж була вагітна, але її життя довелося рятувати та перервати вагітність. Сьогодні з усіма левами все гаразд, левенята разом із мамою у Центрі, вона піклується про них, бавиться, іноді виховує, а Луна – на карантині у Познані, – розповіли у Центрі.

При цьому зоозахисники звернули увагу, що подібних розплідників, як той, із якого врятували Луну та Асю, у країні дуже багато. Тварини там живуть у жахливих умовах на цементній підлозі у тісних клітках, отримують непридатне харчування. Одразу після народження дитинчат забирають від матері. Їх годують сумішами вручну, щоб тварини змалку звикали до людей.

– Хижаків продають малими, бо вони “милі діти”. Однак, підростаючи, тварини керуються інстинктами, а хижацька натура перемагає, і ці “діти” перетворюються на небезпечних великих тварин, у яких виривають гострі пазурі і закривають у клітках. І це початок кінця та замкнене коло страждань диких тварин, – розповіли у Центрі.

Зоозахисники закликали всіх жодною мірою не заохочувати подібну моду на диких тварин. Зокрема, не варто поширювати контент із дикими тваринами в домашніх умовах. Це популяризує жорстокий бізнес.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни