Зоозахисники евакуювали бджіл з прифронтового Торецька – Новини України

Зоозахисники евакуювали бджіл з прифронтового Торецька - Новини України

Фото: скріншот відео facebook.com/UAnimals.official

Команда UAnimals евакуювала з Торецька Донецької області на Чернігівщину бджіл. Власник пасіки відмовлявся виїжджати на безпечну територію без своїх підопічних. Про це йдеться на Facebook-сторінці благодійної організації.

До зоозахисників звернувся мешканець Торецька Анатолій. Він розповів, що – бджоляр. Однак у вересні 2022 року був змушений евакуюватися з родиною із прифронтового міста. А доглядати пасіку залишився його батько.

Проте через постійні обстріли останнім часом робити це вдається все важче. Тож чоловік попросив благодійників із UAnimals допомогти вивезти пасіку.

А за кілька днів зоозахисники отримали повідомлення:

– Дуже дякую вам та водіям! Пасіка доїхала як треба, всі сім’ї у гарному стані. Хлопцям-водіям вже можна давати звання бджолярів! – жартома написав чоловік.

Зоозахисники також кажуть, що пропонували евакуювати і батьків Анатолія, проте ті вирішили залишитися у рідному Торецьку. А ще зізналися. Що Анатолій спочатку не вірив, що вдасться вивезти комах, адже раніше йому відмовляли всі, до кого він звертався.

Французький журналіст Арман Солдін разом зі своїми колегами знайшов у окопі ослабленого їжака. Тварину напоїли та нагодували, щоб урятувати від неминучої загибелі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни