Золоті сережки – на кожен день і на вечір

Ювелірні прикраси – це унікальна річ, яка здатна будь-який образ зробити довершеним. При умові що аксесуар правильно підібраний. Хоча, існують такі варіанти, які актуальні будь-де та будь-коли.

Експерти УкрЗолото до таких супер універсальних рішень відносять золоті сережки https://ukrzoloto.ua/catalog/sergi/f/vid_metala-zoloto/. Причому статус універсального і актуального всюди і завжди аксесуару сережки з золота не втрачають вже на протязі довгого періоду. Чому? Тому що носити їх можуть не тільки жінки але і діти (дівчатка) і навіть дорослі чоловіки. Правда сильна половина людства носить одну сережку, а не пару.

В будь-якому випадку, для того щоб у покупців була можливість підібрати модель на свій смак і бюджет, мануфактури створюють десятки колекцій та сотні серій. Причому кожна модель має свою особливість чи в плані дизайну, чи форми чи декору.

Красиві аксесуари під будь який образ

Саме так. Сережки з золота користуються популярністю бо чудово доповнюють як повсякденні луки так і вечірні образи. Єдине завдання – обрати підходящу модель. Як правило, на кожен день стилісти рекомендують придбати сережки лаконічні, невеликих розмірів. Це вдала покупка бо така прикраса прекрасно доповнить і діловий костюм і літній сарафан. Щодо вечірніх варіацій, тут немає обмежень ні в розмірах, ні в розкішності декору. До речі, для виготовлення сережок використовують золото високої проби. А для того щоб запропонувати максимально різноплановий вибір використовують різні сплави. Це дає можливість пропонувати сережки в голді:

  • білому;
  • червоному;
  • жовтому;
  • рожевому.

Особливу увагу привертають сережки виготовленні з мікса сплавів. Виглядають такі рішення дуже стильно та дорого. Якщо говорити про декор, то в якості оформлення майстри обирають каміння (дорогоцінне та напівдорогоцінне), кристали, емаль, кераміку і навіть таку оригінальну техніку обробки як діамантове гранування.

Коли дивишся на фото представлених моделей, здається вони коштують шалених грошей. Але мануфактури пропонують не тільки ексклюзивні та преміальні серії але і вироби у середньому сегменті і навіть бюджетному. Тобто підібрати золоті сережки вийде під будь-який бюджет. Саме тому ці прикраси часто купують і для себе і на подарунок. Бо по-перше вони подобаються і підходять всім. По-друге, підібрати класний варіант підходящий навіть по ціні не проблема.

Консультанти UkrZoloto завжди готові допомогти з вибором. А допомога напевне знадобиться бо асортимент величезний і постійно поповнюється. Для знайомства з колекціями відомих брендів варто використовувати фото та описи моделей. Але незалежно від дизайну, форми, ціни чи розмірів, всі вироби супер якісні та виконані з орієнтацією на ювелірні тренди. Тому сміливо обирайте і будь-яка покупка буде на 100% вдалою і принесе задоволення.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни