Золота дзиґа: фільм Стоп-Земля виграв у номінації за найкращу режисерську роботу – Новини України

Золота дзиґа: фільм Стоп-Земля виграв у номінації за найкращу режисерську роботу - Новини України

Фото: instagram.com/stop.zemlia

Національна кінопремія “Золота дзиґа” оголосила переможця за 2022 рік у номінації “Найкраща режисерська робота”. Нагороду отримала 34-річна режисерка Катерина Горностай за свій повнометражний ігровий дебют 2021 року “Стоп-Земля”. Про це 17 вересня повідомила пресслужба в інстаграмі премії.

Також у цій номінації змагалися режисери Тарас Дронь з фільмом “Із зав’язаними очима” та Олег Сенцов зі стрічкою “Носоріг”.

Фільм “Стоп-Земля” став тріумфатором шостої премії “Золота дзиґа” за 2022 год. Раніше стрічка отримала нагороди у номінаціях “Найкращий сценарій”, “Найкращий монтаж”, “Найкраща чоловіча роль другого плану”, “Найкраща робота художника-постановника”, “Найкраща пісня”, “Найкраща музика”, “Найкращий дизайн костюмів” та “Найкращий грим”.

Українська кіноакадемія розпочала оголошення лауреатів шостої та сьомої національних кінопремій “Золота Дзиґа” тиждень тому в соціальних мережах. У звʼязку з повномасштабним вторгненням Росії голосування за переможців премії 2022 року перенесли на 2023 рік. Від урочистих церемоній вирішили відмовитися і цього року.

«Золота дзиґа» — національна кінопремія, заснована у 2017 році Українською кіноакадемією. Перше вручення відбулося 20 квітня 2017 року в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Актриса Марина Кошкіна здобула премію “Золота дзиґа-2022” за найкращу жіночу роль за роботу у фільмі “З зав’язаними очима” Тараса Дроні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Кінопремія «Золота Дзиґа» (@golden_dzyga)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни