Знято всі мережеві обмеження – Укренерго

Знято всі мережеві обмеження - Укренерго

Фото: Укрэнерго Нині в українській енергосистемі є надлишок електроенергії

Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Україна зупинила імпорт із країн ЄС.

Укренерго зняло всі мережеві обмеження, що призводило до необхідності обмеження споживання в Україні. Про це повідомила прес-служба компанії у понеділок, 3 квітня.

Вказано, що диспетчерський центр Укренерго не застосовує відключення споживачів у жодній області. При цьому споживання електроенергії сьогодні вище, ніж минулого тижня, що пов’язано з холодною погодою та завершенням опалювального сезону в окремих регіонах.

Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. При цьому в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Припинено імпорт із країн ЄС.

У компанії зазначили, що зберігається складна ситуація з електропостачанням у регіонах уздовж лінії фронту. Там населені пункти постійно зазнають обстрілів росіян, пошкоджуються мережі електропостачання.

Зокрема, на Донеччині росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього були локальні перебої в електропостачанні. Відновлення живлення ускладнюється безпековою ситуацією в цих регіонах, йдеться в повідомленні.

У свою чергу Міненерго уточнює, що вчора внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено обладнання однієї з ТЕС. За останню добу відновлено електропостачання близько 8 тисяч абонентів у Донецькій та Харківській областях.

Станом на ранок понеділка через негоду було знеструмлено близько 2 тис. абонентів у Київській області та 3,8 тис. – на Одещині. Ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання.

Нагадаємо, 9 березня Росія завдала останнього масованого ракетного удару по Україні. Тоді було пошкоджено енергооб’єкти восьми областей.

А минулого тижня в Укренерго спрогнозували, що протягом найближчих шести місяців в енергосистемі не буде дефіциту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни