Змінив ринг на окопи: у Калуші відкрили інтерактивну меморіальну дошку полеглому Герою – Новини Галича

У Калуші в дитячо-юнацькій спортивній школі “Сокіл» відкрили та освятили інтерактивну меморіальну дошку полеглому Герою Богдану Гавриліву.

10 квітня бійцю могло б виповнитися 24 роки. Загинув Богдан у дев’ятнадцятирічному віці, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку міського голови Андрія Найду.

Історія життя та подвигу Героя – у QR коді на встановленій дошці.

Ще у 2018 році Богдан Гаврилів добровільно став на захист суверенітету та цілісності держави. Та 4 березня 2019 року під час кількагодинного артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в районі села Лебединське (Приазовський напрямок) Донецької області боєць 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, уродженець Підгірок загинув.

“Не зважаючи на свій юний вік Богдан був активним у громадському житті, займався спортом. З 11 років відвідував секцію боксу у ДЮСШ “Сокіл”. Досяг високих результатів – був переможцем та призером змагань, турнірів, став чемпіоном області. Вклонитися Герою прийшли його рідні, друзі, побратими та юні спортсмени. Адже життя військовослужбовця Богдана Гавриліва – це приклад гідного служіння своєму народу та Україні”, – додав міський голова.

  • До теми: ЗСУ ліквідували понад 180 тисяч окупантів

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни