Злату Огнєвіч вразив стан аеропорту в Івано-Франківську

Українська співачка, зірка телешоу “Холостячка-2” Злата Огнєвіч прилетіла зі столиці на Прикарпаття для зйомок.

01 Лютого,
2022,
11:30
Прикарпаття

Переглядів: 733


“Зірка” прилетіла на Прикарпаття для зйомок

І була неприємно вражена станом івано-франківського аеропорту. Зірка зізналася в Instagram, що любить Івано-Франківськ, але аеропорт у нас жахливий. Відтак, Огнєвіч показала стан, у якому перебуває приміщення — з купою непотребу та понищеною стелею. Каже, була здивована, що його досі не привели до ладу, інформує Бліц-Інфо.

“У мене таке запитання: коли зроблять людський аеропорт в Івано-Франківську? Це не має бути так”, — впевнена Злата Огнєвіч.

Далі зірка поїхала в один із готелів, що розташований на Буковелі.

Як відомо, міжнародний аеропорт Івано-Франківськ перебуває у комунальній власності й належить громаді області — за винятком посадково-злітної смуги, яка належить державі. У 2010 році Івано-Франківська ОДА передала аеропорт ТОВ «Скорзонера» на правах концесії. Тодішним керівником “Скорзонери” був Олександр Шевченко, а саму компанію пов’язують з олігархом Коломойським.

Під час першого робочого візиту, у серпні 2019, на Івано-Франківщину президент Володимир Зеленський провів нараду щодо реконструкції терміналу та інфраструктури аеропорту в обласному центрі. Президент запропонував нардепу Олександру Шевченку коштом ТОВ “Скоронеза” відремонтувати термінал і злітну смугу, а держава частину коштів поверне. Загалом, мова йшла про 70 мільйонів доларів. Але далі розмов справа не пішла.

У соцмережі нардеп Ігор Фріс відреагував на публікацію Злати Огнєвіч, інформують “Вікна”:

“Злітна смуга потребує ремонту. Вартість орієнтовно 9 мільйонів євро.

Належить державі в особі Міноборони.

Наразі має суттєві обмеження по літаках — важкі не приймає. Використовується спільно із військовими. Працюємо над тим, щоб знайти гроші на ремонт та встановлення навігаційного обладнання. Інакше ніхто не літає зараз”.

За словами народного депутата, будівлю і перон готові ремонтувати.

Ігор Фрsс висловив надію, що за допомогою міністра інфрастуктури Олександра Кубракова та міністра оборони Олексія Рєзнікова вдасться розрубати цей “гордіїв вузол” і франківці отримають змогу літати з свого дому з комфортом та якістю по усьому світу.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни