Зірка серіалу “Коли ми дома” Альона Алієва просить врятувати її брата-поліцейського, який потрапив у полон РФ – Новини України

Зірка серіалу "Коли ми дома" Альона Алієва просить врятувати її брата-поліцейського, який потрапив у полон РФ - Новини України

Фото: instagram.com/alymova_alyona/

Українська актриса Альона Алієва розповіла про брата, який понад 7 місяців перебуває у російському полоні. Чоловік працює патрульним поліцейським та вирушив до Маріуполя для евакуації людей, але додому більше не повернувся. Про це вона написала в Інстаграмі.

– На фото я та мій брат Портний Олексій. Фото зроблено у 2021 році перед Великоднем. Льоша приїхав до Києва з Маріуполя проходити навчання на поліцейського. Сьогодні 225 днів його полону, наших надій та молитов. Нещодавно з ним дозволили листування, я раділа крізь сльози, – пише актриса.

За її словами, до російського полону Олексій потрапив 10 березня. З того часу рідні поліцейського не можуть отримати інформацію про нього.

– Портний Олексій Ілліч. Співробітник Національної поліції України Патрульний поліцейський, який лише 5 місяців проходив службу. Виїхавши 10 березня на евакуацію мирного населення Маріуполя, потрапив у полон. І вже сім місяців там. Жодна організація не дає відповіді, – наголосила вона.

Також Алімова попросила передплатників поширити це повідомлення, щоб звернути увагу керівництва Міністерства оборони та інших українських відомств.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни