Зірка “Блакитної лагуни” Брук Шилдс заявила, що 30 років тому пережила сексуальне насильство – Новини України

Зірка "Блакитної лагуни" Брук Шилдс заявила, що 30 років тому пережила сексуальне насильство - Новини України

Фото: Amy Sussman/Getty Images

Американська акторка і модель Брук Шилдс зізналася, що понад 30 років тому зазнала сексуального насильства з боку впливового чоловіка в Голлівуді. Про пережите артистка вперше розповіла у двосерійному документальному фільмі “Брук Шілдс: Pretty Baby” для платформи Hulu. Про це пише People.

За словами артистки, інцидент стався на початку її кар’єри, коли вона тільки-но закінчила Принстонський університет і не могла знайти роботи. Чоловік, з яким вечеряла акторка, запропонував їй викликати таксі з його готельного номера. Коли Шилдс увійшла до апартаментів, він напав на неї.

– Мені знадобилося чимало часу, щоб пережити це. Наразі я злюся більше, ніж тоді. Якщо ви боїтеся, то цілком обґрунтовано. Це лякаючі ситуації. Вони не обов’язково мають бути жорстокими, щоб бути страшними, – розповіла Брук у документальному фільмі. – Я не чинила опір. Я просто завмерла. Боротися було не варіант, тож ти просто залишаєш своє тіло. Тебе там немає. Цього не було.

Акторка довгий час звинувачувала себе в тому, що трапилося. Про те, що сталося, Шилдс розповіла лише одній людині зі свого близького оточення – другу та консультанту з безпеки Гевіну де Беккеру.

– Я не мала цього робити. Чому я пішла з ним? Я не мала пити за вечерею, – зазначила вона.

Шилдс додала, що з того часу навчилася захищати себе від пильної уваги публіки.

– У мене завжди було відчуття відчуження від свого тіла. Від своєї сексуальності. Я здебільшого була дівчиною з обкладинки, тож усе тут, – сказала Брук, вказавши на шию. – І мені було простіше відгородитися від усього. У мене це добре виходило.

Акторка поділилася цією історією, щоб допомогти іншим жінкам “не почуватися самотніми” і не мовчати про те, що з ними сталося.

– Кожна людина переживає свою травму у різні терміни. Я хочу бути захисницею жінок, щоб вони могли говорити свою правду, – підсумувала модель.

Брук Шилдс 57 років. У 1980 році стала наймолодшою моделлю, яка будь-коли з’являлася на обкладинці Vogue (їй було 14 років). Свою першу велику роль у кіно Шилдс здобула 1977-го, зігравши дівчинку на ім’я Вайолет, яка живе у борделі у фільмі “Чарівна дитина”. Вона також знялася у фільмах “Майже ідеальний роман”, “Квантовий стрибок” та серіалах “Друзі”, “Закон і порядок: Злочинний намір”, “Ханна Монтана”. Найбільшу популярність їй принесла роль картині “Блакитна лагуна”.

Акторка двічі була одружена. З 1997 по 1999 жила у шлюбі з тенісистом Андре Агассі, а у 2001-му вийшла заміж за сценариста Кріса Хенчі. У пари є дві дочки.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни