З’явилися супутникові знімки після атаки Енгельса

З'явилися супутникові знімки після атаки Енгельса

Фото: Википедия Помітних пошкоджень на супутникових фото немає, проте РФ знизила кількість своїх літаків

Росіяни знизили присутність своїх військових літаків біля авіабази під містом Енгельс.

Росія знизила присутність та активність військових літаків на російській авіабазі Енгельс, хоча явних пошкоджень після атак безпілотниками 26 та 29 грудня не спостерігається. Про це свідчать відповідні супутникові знімки The War Zone та Defense Express, повідомляє видання The Drive.

Російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що авіабазу Енгельса атакували безпілотника втретє за цей місяць і вдруге за цей тиждень.

Супутникові знімки, отримані The War Zone у четвер, не показують явних пошкоджень бази, де Росія тримає 22-ю дивізію важкої бомбардувальної авіації, що експлуатує одну ескадрилью винищувачів Ту-95 Ведмідь (Bear-H) та іншу ескадрилью надзвукових бомбардувальників Ту-160 (Blackjack).

Обидва типи літаків Росія використовує в конфлікті в Україні, особливо в останні місяці для ударів по енергетичній інфраструктурі. Супутникові знімки свідчать про значне зниження активності російської авіації далекого радіусу дії в Енгельсі.

“Нові супутникові знімки авіабази Енгельс, розташованої вглибині Росії, від 29 грудня показують, що неодноразові спроби України завдати удару по авіабазі, а також прихід холодних погодних умов, схоже, призвели до значного зниження активності. Є лише 11 бомбардувальників, порівняно з 26 -29 листопада.

Нещодавній снігопад в Енгельсі також свідчить про бездіяльність деяких літаків. Тоді як п’ять Ту-95 Ведмідь помітно очищені від льоду та припарковані на розчищених перонах та руліжних доріжках, чотири інші залишаються вкритими снігом. Два бомбардувальники Ту-160 Блекджек, що залишилися, також вкриті снігом, хоча принаймні один з них має ознаки того, що його платформу очистили від снігу, можливо, для забезпечення безпечного доступу до руліжних доріжок”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що губернатор Саратовської області Роман Бусаргін заявив 29 грудня, що в місті Енгельс 29 грудня спрацювала система ППО, і заспокоїв місцевих жителів.

Однак у результаті виявилось, що росіяни збили власний Су-27.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни