Жителька Прикарпаття прихистила у власному домі одразу 25 переселенців – Новини Галича

Жителька Івано-Франківщини Стефанія після вторгнення Росії 24 лютого, одразу вирішила допомагати людям, чим зможе. Тому невдовзі у її домі були вже 25 переселенців, інформує Суспільне. 

Стефанія на початку повномасштабного вторгнення дала дах над головою людям із кількох міст. До неї приїхали з Харкова, Києва та Кривого Рогу.

Загалом поміж них було аж шестеро маленьких діточок. Жінка розповіла журналістам, що приїзд переселенців став розрадою, бо троє дітей вже багато років працюють за кордоном.

“Переселенці мене врятували. Було дуже тяжко. Знаєте, як це після похорону — сама в чотирьох стінах залишилася. Але приїхали люди, то й не було коли сумувати й лякатися” – поділилася благодійниця.

Зараз вже багато з її гостей виїхали закордон або знайшли власне житло. Проте з більшістю Стефанія підтримує зв’язок. Вони вже домовилися після перемоги України у війні знову зібратися всім разом за одним столом.

Читайте також: Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів зустріч із підприємцями, що евакуювалися з «гарячих» міст

 

  • Категорії: Війна, Життя, Новини

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни