Зеленський зустрівся з виконавчим віце-президентом ЄК з питань “зеленого” курсу

Зеленський зустрівся з виконавчим віце-президентом ЄК з питань "зеленого" курсу

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський зустрівся із Франсом Тіммермансом

Під час відновлення Україна наголошуватиме на реалізації “зелених” проектів і готова стати одним з європейських хабів сучасної “зеленої” енергетики, зазначив президент.

  Президент України Володимир Зеленський зустрівся з виконавчим віце-президентом Єврокомісії з Європейського зеленого курсу Франсом Тіммермансом. Про це повідомляє прес-служба президента України.   “Обговорили стан функціонування енергетичної системи України, яка регулярно зазнає цілеспрямованих ракетних ударів Росії. Сьогодні, коли ми захищаємо нашу енергетику разом з Європейським Союзом, і Шарль Мішель, і Урсула фон дер Ляєн, і лідери ЄС допомагають нам, зокрема, у наданні настільки необхідних генераторів та трансформаторів. Під час відновлення Україна наголошуватиме на реалізації зелених проектів і готова стати одним із європейських хабів сучасної зеленої енергетики”, – повідомив після зустрічі Володимир Зеленський.  

  Раніше Зеленський заявляв, що енергосистемі України потрібна денцентралізація.   Зеленський: Україна має стати лідером у побудові сучасної енергетики    

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни