Зеленський зустрівся з лідерами Чехії і Словаччини

Зеленський зустрівся з лідерами Чехії і Словаччини

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський вітає Зузану Чапутову у Києві

Петр Павел і Зузана Чапутова пообіцяли подальшу всебічну підтриму України з боку своїх країн.

Президент України Володимир Зеленський провів зустрічі з президентом Чехії Петром Павелом і президентом Словаччини Зузаною Чапутовою, які прибули з візитом у нашу країну. Про це повідомила пресслужба українського лідера у п’ятницю, 28 квітня.

Так, під час переговорів із президентом Чехії Зеленський подякував чеському уряду та всьому суспільству за всебічну підтримку України з перших днів повномасштабного російського вторгнення.

“Дякую за ваш візит, який розпочався з відвідання Бучі та Бородянки. Ми високо цінуємо підтримку з боку вашої країни, вашого суспільства з першого дня повномасштабного вторгнення”, – сказав Володимир Зеленський.

Зі свого боку президент Чехії висловив підтримку Україні та захоплення рішучістю й сміливістю українців, що борються за свою незалежність.

На зустрічі з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою Зеленський подякував її країні за гуманітарну та оборонну підтримку України.

“Дякую за підтримку українців, які тимчасово перебувають у вашій країні, за підтримку з боку суспільства. Також дякую за потужну підтримку нашої армії на полі бою”, – сказав він і відзначив важливість допомоги Словаччини у відновленні нашої країни.

Зі свого боку Зузана Чапутова наголосила на подальшій всебічній підтримці України з боку Словаччини.

Нагадаємо, Польща, Чехія і Словаччина виступили за гарантії безпеки для України ще до її членства в НАТО.

Також повідомлялося, що Чехія готова модернізувати десятки танків Т-72 для України.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни