Зеленський: ЗСУ вибивають окупантів з околиць Бахмута – Новини України

Зеленський: ЗСУ вибивають окупантів з околиць Бахмута - Новини України

Фото: President.gov.ua

Українські захисники завдають значних ударів по позиціях росіян і вибивають їх із околиць Бахмута Донецької області. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Хочу сьогодні відзначити наших бійців на Бахмутському напрямку, зокрема, спецпідрозділ ГУР «Шаман», а також прикордонників Луганського загону, які разом із бійцями Міжнародного легіону оборони України завдають ворогові численних втрат і вибивають окупантів з позицій на околицях Бахмута, – сказав президент.

Володимир Зеленський зазначив, що кожен такий результат і кожен день невдач ворога на Бахмутському напрямі є суттєвим послабленням Росії.

– Окупанти вже півроку переносять дату, коли очікують на захоплення всього Донбасу. Ось чекали на Новий рік – а наші захисники знову демонструють успіхи. Окупанти постійно збільшують свої сили на Донеччині – вони роблять це і зараз, – наголосив він.

4 січня у Держприкордонслужбі заявили, що українським прикордонникам вдалося відобразити штурм росіян поблизу Бахмута та зробити успішну контратаку. Внаслідок цього українським бійцям вдалося захопити ворожі позиції, а російська армія зазнала втрат.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни