Зеленський закликав українців економити електрику та піклуватися про людей похилого віку – Новини України

Зеленський закликав українців економити електрику та піклуватися про людей похилого віку - Новини України

Фото: President.gov.ua

Чергові атаки росіян ракетами та дронами призвели до нових перебоїв в енергетиці. У зв’язку з цим президент Володимир Зеленський звернувся до громадян країни з проханням свідомо підходити до використання електрики.

– Наша єдність має бути й надалі максимальною. Враховуйте, будь ласка, на прохання енергетиків та свідомо споживайте електрику в години пікового навантаження на енергосистему. Це дозволить всій країні пройти цей період стабільніше, – сказав президент.

Також Зеленський закликав українців подбати про людей, які потребують допомоги, а бізнесменів – допомогти у ліквідації наслідків російських ударів.

– Допомагайте місцевим громадам ліквідувати наслідки терористичних ударів, якщо ваш бізнес має таку можливість. Піклуйтеся, будь ласка, про тих своїх знайомих і сусідів, які залишаються наодинці і потребують уваги чи допомоги, зокрема людей похилого віку. І обов’язково дякуйте тим, хто залучений до захисту нашої держави та ліквідації наслідків ударів терористів, хто підтримує нормальне життя, незважаючи на будь-які спроби Росії його зламати, – зазначив він.

За словами голови держави, саме єдність українців є гарантією перемоги нашої країни у війні з Росією та поразки ворога.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни