Зеленський закликав створити “правовий фронт”

Зеленський закликав створити "правовий фронт"

Фото: Скриншот Зеленський закликав створити “правовий фронт” для покарання російських злочинців

Для посилення співпраці до України прибув голова Міжнародного інституту омбудсмена Кріс Філд.

Президент Володимир Зеленський заявив, що країни-партнери та міжнародні організації мають об’єднатися та створити єдиний “правовий фронт”, щоб допомогти Україні притягнути до відповідальності російських злочинців. Про це він сказав під час виступу на конференції “UA: Права людини у темні часи”.

“Для відновлення справедливості для нашої держави потрібна максимально можлива співпраця з правозахисною спільнотою, з усіма міжнародними партнерами. Має бути єдиний правовий фронт, який подолає російську геноцидну політику”, – зазначив глава держави.

Президент закликав партнерів та правозахисників захистити права громадян в умовах російської агресії.

“Я звертаюся до всіх державних чиновників та представників громадськості, які піклуються про людей, представників різних організацій, представників міжнародних правозахисних організацій, агентств працювати зараз скоординовано для відновлення порушених війною прав людей та для притягнення агресора до відповідальності”, – заявив Зеленський.

За його словами, для посилення співпраці до України прибув голова Міжнародного інституту омбудсмена Кріс Філд.

Нагадаємо, Франція розпочала роботу зі створення спецтрибуналу для злочинців РФ.

Як повідомлялося, на Харківщині від рук окупантів загинули понад 1600 осіб. За три місяці деокупації ексгумовано останки понад 900 людей. Встановлено 25 місць, де здійснювалися тортури та страти.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни