Зеленський: За місяць ЗСУ збили 233 “Шахеди” і десятки російських ракет – Новини України

Зеленський: За місяць ЗСУ збили 233 "Шахеди" і десятки російських ракет - Новини України

Фото: President.gov.ua

Українськими силами за місяць вдалося знищити 232 іранські дрони-камікадзе, які запускали війська Росії по Україні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

– Ми вже маємо суттєві результати: за місяць збито 233 «Шахіди» та десятки ракет. Лише сьогодні і лише на київському напрямку знищено 10 іранських дронів. Ще 11 «Шахідів» збито завдяки воїнам повітряного командування «Південь». Я дякую, хлопці, за чудову роботу!, – сказав Зеленський.

За його словами, незважаючи на успіхи наших воїнів, противнику вдалося за останню добу знищити три енергетичні об’єкти в нашій країні.

– На жаль, є і влучення. Існують нові пошкодження критичної інфраструктури. Цієї доби три енергетичні об’єкти були знищені ворогом. Ми зробимо все можливе щоб відновити нормальні енергетичні можливості нашої країни. Але для цього потрібен час. І для цього потрібні наші спільні зусилля. Завтра – ще більше, ніж раніше, – наголосив президент.

Також голова держави закликав українців поставитися з розумінням до прохань представників влади щодо використання електроенергії з 20 жовтня. Починаючи з 7.00 ранку, глава держави попросив наших співгромадян мінімізувати споживання енергії, обмеживши використання техніки, яка потребує багато енергії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни